Začiatok šk. roka 2018/2019

Milí rodičia!

Nový školský rok 2018/2019 začneme 3. septembra 2018 sv. omšou v Kostole Božieho milosrdenstva na sídlisku KVP so začiatkom o 8.30 hod. Zúčastnia sa na nej aj deti z našej materskej školy so svojimi učiteľkami a to triedy: včielky, motýliky a žabky. Najmladšie deti z lienkovej triedy, ktoré zväčša budú v mš prvý krát,  sa sv. omše nezúčastnia z dôvodu adaptácie na MŠ. Priveďte deti do materskej školy včas, aby sa stihli s pani učiteľkami včas presunúť do kostola.

Rozdelenie detí do tried a určené pani učiteľky tu: Rozdelenie tried

Je nám ľúto, že väčšina detí nepokračuje do ďalšej triedy so svojimi pani učiteľkami, ale boli na to určité dôvody a pani učiteľky boli presunuté do iných tried . Ďakujeme za pochopenie.

Ak si chcete trochu uľahčiť príchod do mš v prvý deň, ponúkame možnosť doniesť periny a posteľné prádlo už posledný augustový týždeň a to vo štvrtok 30.8. alebo v piatok 31.8. medzi 8.00 a 15.00 hod. Všetky veci majú byť označené menom dieťaťa.

Čo potrebujú deti do materskej školy, nájdete tu: https://ms.gkmke.sk/uchadzaci/co-potrebuje-dieta-do-ms/

Na vaše deti sa už pripravujeme a tešíme sa na ne. Dúfame, že sa im bude u nás páčiť a že sa budú v materskej škole dobre cítiť.